שאלות ותשובות

האם אירוע שעת הקוד ימשך שעה שלמה?


אנחנו ממליצים לך לשריין שעה וחצי לאירוע של שעת הקוד ולהקדיש בערך 20 דקות לפתיחה, 60 דקות של עבודה על הפעילות ועוד 10 דקות לסיכום בסוף. אם יש לך רק שעה זה בסדר, אפשר לכווץ קצת את החלקים ולהתאים את נפח הפעילות למשך הזמן העומד לרשותך.
האם כל המשתתפים יזדקקו לאותה כמות זמן?


כנראה שלא וזה בסדר גמור, תלמידים שסיימו את הפעילות בפחות משעה יוכלו להמשיך ללמוד או לעזור לתלמידים אחרים שעדיין לא סיימו.
האם כל התלמידים צריכים לעשות את אותה הפעילות?


לא, הבחירה בידיים שלכם - תוכלו להכווין את כל התלמידים לבחור באותה פעילות, או להציע להם לבחור מבין מגוון פעילויות לפי רמת הניסיון שלהם ותחומי העניין שלהם.
האם אפשר לעשות פעילות של שעת הקוד גם אחרי ה- 13 בדצמבר?


כל הפעילויות באתר שלנו יישארו נגישות עבורך בכל זמן שיתאים לך. אנחנו ממליצים לקיים את הפעילות במהלך השבוע בו מתקיימות שאר הפעילויות, להצטרף לחגיגה ולהיות חלק מדבר גדול יותר שמתרחש ברמה הארצית והעולמית, אבל החומרים ימשיכו לעמוד לרשותך גם בהמשך השנה.
אין לי מושג במחשבים, אפשר עדיין לארגן אירוע?


ברור. הפעילויות של שעת הקוד מותאמות ללמידה עצמית, ולכן לא דורשות ידע מוקדם או הכנה רבה ממי שמעביר אותן. אנחנו מזמינים אותך להתנסות בפעילויות באתר, לבחור בזו שמתאימה לכם, וללמוד יחד עם התלמידים.
איזה מכשירים נצטרך כדי לקיים את הפעילות?


הפעילויות של Code.org עובדות על כל סוגי המכשירים והדפדפנים. פעילויות של גופים אחרים עשויות לדרוש מכשירים ספציפיים. אנחנו ממליצים לך לעבור על פירוט הדרישות עבור כל פעילות באתר.
האם התלמידים יצטרכו להירשם או ליצור חשבון עבור הפעילות?


לא, כל הפעילויות אינן דורשות הרשמה, מסירת פרטים או יצירת חשבון.
כמה כבר אפשר ללמוד בשעה אחת של קוד?


שעה אחת מספיקה בעיקר כדי ללמוד שמדעי המחשב הוא תחום כיפי ויצירתי, שכולם מסוגלים ללמוד אותו ולהצליח בו . מיליוני מורים ותלמידים מרחבי העולם שהשתתפו בשעת הקוד החליטו להמשיך ללמוד וללמד גם אחרי שעת הקוד - יום שלם, שבוע שלם או יותר מזה.
האם יוזמת שעת הקוד מאושרת על ידי משרד החינוך?


היוזמה מאושרת ורשומה במאגר התוכניות של משרד החינוך הכולל את כל התוכניות החינוכיות החיצוניות המוצעות לשילוב במוסדות החינוך - היוזמה מאושרת במסלול הירוק לתכניות בליווי נציג משרד החינוך.

# שעת_הקוד

facebook w.png
instagram w.png
YouTube.png
wix-white.png

האתר נבנה ב